Tapetseerimine

Maalritööd

Tapetseerimine

shutterstock_507990481

Tapetseerimine on üsna täppistöö ja selle tulemus jääb tuba kaunistama aastateks, kui mitte aastakümneteks. Ühevärviliste tapeetidega tuleb arvestada ainult paanide hulga ja seinade arvu õige rehkendamisega. Mustertapeetide puhul on oluline, et muster täpselt jookseks ja seetõttu on vajamineva tapeedikoguse arvutamine märksa keerulisem. Seetõttu soovitame enne tapetseerima asumist veenduda, et tapeeti oleks pigem rohkem, kui vähem.

Sobiva tapeedikoguse saab välja arvutada juba kodus. Enimlevinud tapeedirull on pool meetrit lai ja veidi üle kümne meetrit pikk.  STANDARD: Tubade standardkõrguseks on 2,5 meetrit, mis tähendab, et ühest rullist saab 3 paani, olenevalt jooksvast mustrist. Tapeedi koguse leidmisel ei võeta aga aluseks seina üldpinda, vaid arvutatakse välja vajaminev paanide hulk.

Tapetseerimine eeldab ka palju eeltööd, olenevalt sellest, milline on aluspind. Kas tegemist on vana majaga, kus on mitmeid põlvkondi peale pandud erinevaid seinakatteid või soovite tapeediga katta varasemalt ainult värvitud seinad? Teostame kõiki eeltöid ja garanteerime, et tapeet Teie seinas saab olema kaunis ja professionaalne.

Pakume oma klientidele ka fototapeedi tellimise võimalust. Klientide soove täidame läbi hinnatud koostööpartneri, kelle poolt valmivad lummavad fototapeedid annavad ruumidele hoopis personaalsema ilme.

Tapetseerimine
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more